صفحه شخصی علیرضا شهنام نیا   
 
نام و نام خانوادگی: علیرضا شهنام نیا
استان: اصفهان - شهرستان: اصفهان
رشته: دکتری عمران - پایه نظام مهندسی: دو
شغل:  هیات علمی دانشگاه. ودانشجوی دکتری ژئوتکنیک
شماره نظام مهندسی:  203002534
تاریخ عضویت:  1388/12/28
 روزنوشت ها    
 

 متن اعتراضیه به دفتر مقررات ملی در خصوص آزمون محاسبات بخش عمران

5

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر هوایی

مدیر کل محترم مقررات ملّی ساختمان

با عرض سلام و ادب:

احتراما امضا کنندگان ذیل نامه که از داوطلبین شرکت در آزمون محاسبات نظام مهندسی ساختمان خرداد 93 می باشند، موارد ذکر شده را به استحضار می رسانند:

الف- با توجه به تغییرات عمده که در مباحث جدید مقررات ملی ساختمان (ارائه شده در سال 92 ) نسبت به ویرایش قبل به وجود آمده است، تطابق مطالب ذکر شده بین این مطالب برای داوطلبان زمانبر می باشد.

ب- بسیاری از داوطلبان آزمون محاسبات که بعضا از جامعه علمی و دانشگاهی و صنعتی کشور هستند در چندین دوره از آزمونهای اخیر حد نصاب قبولی پنجاه درصد را احراز ننموده اند. همچنین شرکت مجدد در این آزمون نیاز به صرف چندین ماه زمان و انرژی مضاعف دارد که به سختی برای داوطلبان امکان پذیر است.

ج- لازم به ذکر است که برگذاری آزمون با زمان محدود برای تستها که بعضا در حالت عادی نیاز به چندین برابر زمان مقرر شده دارد، همچنین نحوه طرح سوالات صرفا تئوری محض با سطح دشواری زیاد واز مواردی که شبهاتی در آیین نامه دارند و نزدیک بودن گزینه ها، این مطلب را به داوطلب القا میکند که سوالات آزمون صرفا جهت گمراه کردن داوطلبان طرح شده است.

با عنایت به مطالب ذکر شده، امضا کنندگان نامه از آن مقام محترم استدعا دارند که در صورت امکان از داوطلبانی که نمره اکتسابیشان بسیار نزدیک به حد نصاب قبولی می باشد، آزمونی به صورت مصاحبه یا روشی به غیر از آزمون تستی به عمل آید.

چهارشنبه 5 شهریور 1393 ساعت 15:45  
 نظرات    
 
علیرضا شهنام نیا 19:39 چهارشنبه 5 شهریور 1393
3
 علیرضا شهنام نیا
سلام در صورت تمایل به صورت ایمیل شخصی ارسال شود 
alibagholi@aol.com